العربية
     
Genel Bakış
Tarihçe
Yönetim ve Ekip
Yatırımlar
Vizyon Misyon Politikalar ve Değerler
Sertifikalar
Lisans ve Dokümanlar
Çözüm Ortakları

Kurumsal organizasyon…

Evciler’de bugün 2. kuşak iş başındadır. Firma, profesyonellerden oluşan kadrosu ile 2000’li yıllardan itibaren büyüme yolunda kurumsallaşmanın önemini anlamış ve büyük adımlar atmıştır. Ekip, günümüzde 20 kişi idari ve 80 kişi işgücü olmak üzere toplam 100 kişiden oluşmaktadır. Ayrıca yurtdışı ilişkilerinde yerel ortaklarının gücünün bilincinde olan firma, her ülkede sektöründe öne çıkmış kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır.

Evciler, Ankara Pursaklar Köyü ve Ostim’de yer alan fabrikası ve tesisleri, İstanbul İkitelli’deki Marmara Bölge Ofisi, İzmir Bornova’da bulunan Ege Bölge Ofisi ve yurtdışı faaliyetlerindeki onlarca yerel çözüm ortağı ile birlikte büyüyen ve gelişen bir organizasyondur.

Kurumun yapılanması aşağıdaki gibidir :

Başta e-atık ve hurda oto-katalizör geri dönüşümüne aracılık faaliyetlerinin çevre bilincini yücelten bir alan olması sebebiyle, Evciler profesyonel kadrosunda toplam 10 adet çevre, kimya ve jeoloji mühendisleri ile çalışmalarını yürütmektedir. Firma global iş potansiyelinin yerel yükümlülüklerle uyumu konusunda danışman firmalarla işbirliği halindedir.

Evciler; e-atık faaliyetlerinin kapsamını:

  • Başta Almanya, Fransa, İspanya, Yunanistan, Bulgaristan, İtalya, Kosova olmak üzere tüm Avrupa ülkeleri
  • Cezayir, Mısır, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Libya, Dubai, Suudi Arabistan, Irak, İsrail ile tüm Orta Doğu ülkeleri
  • Kazakistan, Azerbaycan, Gürcistan gibi Türki Cumhuriyetler  
  • Çin, Hindistan, Pakistan, Fildişi Cumhuriyeti, G. Afrika Cumhuriyeti, Nijerya ve Benin gibi uzak ülkelerde oluşturmakta ve bu ülkelerde e-atık ve kullanılmış hurda oto-katalizör toplama faaliyetlerini uzun yıllardır çalıştığı çözüm ortakları ile yürütmektedir.
 
COPYRIGHT
Evciler, BY Kreatif, Enkobar
 
info@evcilerkimya.com
  e-atik@evcilerkimya.com